Výrobci auto a moto baterií

5 (100%) 1 vote

Největší výrobci autobaterií a motobatérií

Banner – Rakouský výrobce s dlouholetou tradicí. Prvotřídní kvalita auto a moto baterií. Velmi obsáhlý sortiment, který dokáže pokrýt až 99% požadavků zákazníků. Baterie do osobních, užitkových, nákladních automobilů a motocyklů. Údržbové i bezúdržbové modely.

Bars – Jsou jedny z levnějších autobaterií, ideální pro starší vozy, nebo nové moderní vozidla s minimální elektronickou výbavou. Nejde o žádné čínské autobaterie, ale kvalitní startovací akumulátory evropské kvality.

Bosch – Představuje špičku v kvalitě výrobků dodávaných na trh po celém světě. V případě autobaterií Bosch tomu není jinak. Široký sortiment, nejnovější technologie, odpovídající cena a kvalita.

Eco power – Ideální pro starší a ojetá automobily, případně nová vozidla s minimální elektronickou výbavou. Vyrobeno v Evropě, kvalitní startovací akumulátory.

Exide – Druhý největší výrobce olověných akumulátorů na světě. Exide je původní americká značka. Široký sortiment autobaterií pro osobní, užitkové, nákladní automobily a motocykly. Exide však neznamená pouze autobaterie, ale i motobaterie a trakční baterie – zaplavené, gelové a také AGM.

Optima – Nabízí absolutní špičku v kategorii startovacích baterií ve světě. Autobaterie vyráběné za použití několika speciálních patentovaných technologií splňují nejpřísnější požadavky na provoz v těch nejnáročnějších podmínkách. Baterie fungují a dodávají proud i za velmi nepříznivých podmínek, velmi nízké teploty panujících v severských zemích, nebo naopak vysoké teploty např. Afrického kontinentu. Baterie mohou pracovat v jakékoliv poloze a při provozu z ní neunikají téměř žádné plyny (VRLA).

Varta – Jsou startovací akumulátory (autobaterie, motobaterie) do všech typů automobilů a motocyklů. Autobaterie pro osobní auta od kapacity 40Ah až po 110Ah. Kvalitní bez údržbové autobaterie, u kterých již není nutné kontrolovat stav hladiny elektrolytu a rovněž není nutné dolévat destilovanou vodu. Víko baterie je vybavené speciálním labyrintovým systémem, zabraňujícím úniku elektrolytu v případě krátkodobého převržení baterie na bok. Black Dynamic, Blue Dynamic a Silver Dynamic perfektně pokryjí požadavky i nejnáročnějšího klienta.

Yuasa – Jeden z největších výrobců motobatérii na světě. Výrobce a dodavatel baterií do slavných továrních značek jakými jsou např. HONDA, YAMAHA, SUZUKI, KAWASAKI, BMW, APRILIA, DUCATI, KTM, Harley Davidson, a další. Většina motocyklů těchto značek opouští fabriku s novou motobatérií značky YUASA. Zákazník si může vybrat z obrovského výběru 4 základních modelových řad.