Špičková kvalita PROTEC aditiva

Rate this post

Produkty zaručující deklarované účinky mají jméno PRO-TEC

Společnost vyrábějící značku PRO-TEC je od roku 1988 světovým výrobcem petrochemických výrobků pro údržbu a opravy v oblasti motorových vozidel. Výrobky se nepoužívají pouze ve spojení s automobily, ale také v oblasti motocyklů, techniky, volného času a samozřejmě průmyslu.

Produkty společnosti byly zkoušeny mnoho let, testovány a kontinuální dále vyvíjeny, aby zaručily optimální schopnost výkonu všech benzínových a dieselových motorů.

Vývoj a výroba produktů jsou realizovány na nejvyšší úrovni, jsou certifikovány podle odpovídajících norem (DIN EN ISO 9001: 2000). Výroba se neustále přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel. Díky mnohaletým zkušenostem s automobilovým průmyslem je sortiment celosvětově považován za unikátní, je ověřený praxí a doporučený odborníky.

Firma spolu se svými pobočkami zásobuje produkty Pro-Tec své spokojené zákazníky v 58 zemích světa. Je kooperačním partnerům v oblasti motorových vozidel a průmyslu. Ve středu zájmu je především výzkum a vývoj ekologických produktů vyrobených z obnovitelných zdrojů.

V různých školících zařízeních se nepřetržitě školí týmy systémových servisních poradců. Nejlepší podmínky k tomu poskytuje nejmodernější zařízení pro předváděcí servisní prohlídky spolu s laboratořemi a seminárními místnostmi. Know-how, praktické testy, simulace různých situací spolu s teoretickými semináři jsou základním kamenem úspěchu. Díky tomu je zaručena profesionalita prodejců a dokonalá podpora zákazníka.


Nejprodávanější produkty od PRO-TEC

PRO TEC DIESEL SYSTEM SUPER CLEAN

Diesel System Super Clean je vysoce výkonný čistič pro dieselové motory. Má excelentní čistící účinky. Eliminuje znečištění způsobené provozem v celém palivovém systému. Odstraňuje pryskyřičný povlak a uvolňuje zalepené vstřikovací otvory a čerpadla. Eliminuje karbonové zbytky a saze ve válcové oblasti. Maže a chrání dieselový vstřikovací systém a horní válcovou oblast (mazání v souladu s DIN 590 HFRR). Také zlepšuje atomizaci paliva.

PRO TEC DPF SUPER CLEAN

DPF Super Clean je vysokovýkonný čistič filtru pevných částic DPF / FAP v 375ml balení. DPF Super Clean je speciální naftové aditivum, které se používá jako pomoc při regeneraci systému filtru pevných částic. Použití tohoto přípravku je nejekonomičtější způsob čištění a ochrany filtru pevných částic! Produkt je vhodný pro všechny dieselové motory a je mísitelný se všemi dieselovými palivy. Produkt zajišťuje výkonné čištění filtru (DPF / FAP) během jízdy, zvyšuje teplotu výfukových plynů ve filtru pevných částic přičemž dochází ke spalování pevných částic. Žádná montáž a demontáž, žádné stání během čištění, žádné problémy a ani žádné formování druhotných emisí.

PRO TEC FUEL LINE CLEANER

Fuel Line Cleaner odstraňuje znečištění způsobené provozem v celém palivovém systému, od nádrže až po spalovací prostor. Odstraňuje zalepení v karburátorových a vstřikovacích tryskách. Dále odbourává usazenou rez v systému a karbonizaci ve spalovacím prostoru. Váže na sebe vlhkost a kondenzovanou vodu v palivu. Výrobek maže a chrání vrchní části válců.

PRO TEC OXICAT

OxiCal je nejnovější technologický produkt speciálně vyvinutý tak aby překonával současné normy ekologie. OxiCal rozpouští pryskyřici, gumu a saze na lambda sondě a v katalyzátoru. Je určen pro benzinové, dieselové a také hybridní systémy. Je ideální hlavně pro 4-taktní motory. Po bezpečném vyčištění lambda sondy zajišťuje její správnou funkci což má za následek optimální chodu motoru, spotřeby a emisí.

Během provozu vozidla se usazují nečistoty jako v katalyzátoru, tak i na lambda sondě. To způsobuje výrazně zvýšenou spotřebu paliva, postupnou ztrátu výkonu motoru a zvýšené emise jako je oxid uhelnatý a uhlovodíky, které značně znečišťují naše životní prostředí. Unikátní formule OxiCal funguje tak, že speciální aktivní složky produktu neshoří ve spalovací komoře. Postupně se tak dostávají do celého výfukového systému. OxiCal tak proniká do zbytků nečistot a postupně jejich rozpouští během provozu vozidla.