Katalog náhradních dílů

Rate this post

Nejpoužívanější katalog náhradních dílů na světě

Vyhledávání dílů pomocí největšího katalogu náhradních dílů na světě – v německém systému TecDoc Information System GmbH, který obsahuje stále nejnovější aktuální informace o více než 3 milionech náhradních dílech, další miliony ilustraci a technických informací. Katalog TecDoc je zárukou, že náhradní díl který v něm najdete je 100% vhodný pro montáž do Vašeho vozu. Katalog TecDoc obsahuje výhradně originální značkové díly schválené pro použití výrobci vozidel.

Součástí tohoto katalogu jsou i další důležité servisní data Tecra s pod kategorií TecMANUALS. Tato data jsou příručkou k opravám jednotlivých částí a komponentů vozidla ve strukturované podobě, s textem i doprovodnými grafickými návody k montážním postupům a výpočtem potřebných nástrojů. K těmto instrukcím jsou připojeny i informace o pracovních dobách.

Jednoduše řečeno, data přesně dokumentují jak se má daný díl vyměnit a co všechno k tomu bude mechanik potřebovat. Je to mimochodem i skvělá informace pro majitele automobilu, kde se dozví jak bude probíhat oprava jeho auta.